Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Horror w Arkham LCG

Horror w Arkham LCG  

Horror w Arkham LCG (Arkham Horror: The Card Game) to gra karciana, która łączy w sobie elementy gry fabularnej z mechanikami karcianymi. Gra osadzona jest w uniwersum H.P. Lovecrafta, gdzie gracze wcielają się w postaci badaczy próbujących rozwiązać tajemnicze zagadki i powstrzymać złe siły, które zagrażają ludzkości.

Gra składa się z tali kart, które reprezentują różne postaci, umiejętności, wydarzenia i przedmioty. Gracze tworzą swoje talie, wybierając karty, które pomogą im w walce i badaniach. Każda postać ma swoje własne umiejętności, które można rozwijać w trakcie gry.

Celem gry jest rozwiązanie zagadki i pokonanie wrogów, którzy kontrolowani są przez zautomatyzowany deck przeciwnika. Gracze przemieszczają się po planszy, odkrywając nowe lokacje i spotykając różne postaci. W trakcie gry, badacze muszą zbierać wskazówki, aby rozwiązać zagadkę i powstrzymać złe siły.

Jednym z ciekawszych elementów gry Horror w Arkham LCG jest mechanika "narracji". Gracze dokonują wyborów, które wpływają na przebieg historii i wynik rozgrywki. Dodatkowo, gra ta oferuje również wiele dodatkowych kart, co sprawia, że jest idealna dla miłośników horrorów i karcianek.

Gra ta jest również dostępna w formie cyklu opowieści, co oznacza, że rozgrywka składa się z serii powiązanych ze sobą scenariuszy, które tworzą spójną fabułę. Każdy scenariusz zawiera różne cele i wyzwania, co sprawia, że gra jest bardzo złożona i wymaga od graczy strategii i współpracy.

Produkty
Jest 49 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów