Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Dixit

Dixit  

Dixit to wyjątkowa gra familijna skierowana do osób w różnym wieku, która sprawi mnóstwo radości nie tylko najmłodszym członkom rodziny. W pudełku znajdziesz m.in. 84 karty z przepięknymi ilustracjami, planszę oraz unikatowe pionki króliki. Oferujemy szeroki wybór gier Dixit w wersji podstawowej, Odyseję, edycję jubileuszową, Stella osadzoną w Uniwersum Dixit i wiele innych.

Dixit – na czym polega?

Dixit to rewelacyjna gra planszowa, zdobywająca ogromną popularność w Polsce i na świecie. Zasady gry są bardzo proste, ale sama zabawa niesamowicie wciąga, a polega na wskazaniu odpowiedniego obrazku, który kojarzy się nam z opisem narratora. Zagadka nie może być zbyt łatwa i zbyt trudna, gdyż jeśli wszyscy wskażą poprawny obrazek, lub nikt go nie wskaże, narrator nie zdobywa punktów.

Dixit – dlaczego warto kupić grę?

Niekwestionowaną zaletą Dixit jest przystępność. To inteligentna gra, która zachwyci dzieci i dorosłych już od pierwszej rozgrywki. Aby wygrać, należy kierować się intuicją oraz wykazać się niemałym sprytem. Utrzymana w magicznej, bajkowej konwencji gra Dixit zrobi na każdym graczu ogromne wrażenie i dostarczy mnóstwo frajdy.

Każda z 84 kartek jest prawdziwą furtką do krainy wyobraźni. Dixit pomoże w rozwoju abstrakcyjnego myślenia u najmłodszych uczestników zabawy. Pobudzi kreatywność oraz sprawi, że dzieci będą aktywniej korzystać z wyobraźni. Ponadto Dixit jest wspaniałą grą terapeutyczną i pedagogiczną. Pomoże lepiej poznać dziecko, a także zintegruje uczestników zabawy.

Jeżeli chcesz się zanurzyć w magicznym świecie Dixit, a jednocześnie spędzić niezapomniane chwile w gronie najbliższej rodziny lub przyjaciół, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Produkty
Jest 29 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów