Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Gry Kooperacyjne  

Kooperacyjne gry planszowe

Gry planszowe kooperacyjne są świetną formą spędzania czasu w gronie rodzinnym lub wraz z przyjaciółmi. Standardowy element rywalizacji, który pojawia się w wielu, innych grach, został zastąpiony wzajemną współpracą graczy, dzięki której są oni w stanie osiągnąć określony cel. Jest to zatem świetna forma rozrywki strategicznej, pozwalająca rozwinąć kreatywne i logiczne myślenie, a także pobudzić wyobraźnię. W gry kooperacyjne mogą grać zarówno dzieci, jak i dorośli. Świetnie sprawdzają się one na spotkania z przyjaciółmi, urodziny, a nawet na wyjazdy wakacyjne.

Planszówki kooperacyjne dla całej rodziny

W tego typu rozgrywkach nie chodzi o to, by pokonać graczy, ale, by wspólnie stworzyć z pozostałymi uczestnikami zespół i przemyśleć określoną, spójną taktykę. Dysponujemy grami kooperacyjnymi, między innymi przeznaczonymi dla fanów horrorów oraz sci-fi: Eldritch Horror Przedwieczna Groza - Miasta w gruzach, popularnego obecnie Marvela: Marvel United: Tales of Asgard, ale także typowymi grami kooperacyjnymi, w które mogą zagrać dzieci: Lisek urwisek.

W naszym sklepie znajdziesz również:

Nie da się ukryć, że tego typu gry kooperacyjne są świetnym pomysłem na prezent. Zachęcamy do zakupów.

Produkty
Jest 151 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 151 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 151 elementów