Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Monopoly

Monopoly  

Monopoly to klasyczna gra planszowa polegająca na handlu nieruchomościami wymyślona w czasach Wielkiego Kryzysu przez Charlesa B. Darrowa. Obecnie firma Parker wydaje wiele wariantów gry. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno klasyczne Monopoly, jak i:

- Monopoly: Star Wars zainspirowane serialem telewizyjnym The Mandalorian, które będzie doskonałym prezentem dla fanów Gwiezdnych Wojen,

- Monopoly Junior przeznaczone dla dzieci powyżej 5. roku życia,

- Monopoly dla pechowców – jedyna wersja gry w której opłaca się przegrywać,

- Monopoly: Polska jest piękna!, i wiele innych.

Monopoly – wyjątkowa gra ekonomiczna

Monopoly to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, a zarazem najpopularniejszych gier planszowych na całym świecie. Wybierz się w podróż dookoła planszy po to, by skolekcjonować jak najwięcej dochodowych lokalizacji. Kupuj, sprzedawaj, buduj domy i luksusowe hotele. Stań się właścicielem prestiżowych alei czy ulic. Stań się najbardziej wpływowym z graczy.

imo że Monopoly jest grą niezwykle prostą, uczy ekonomicznego i logicznego myślenia. Finalny sukces zależy od obranej przez gracza strategii – przeprowadzanych transakcji i mądrego inwestowaniu w nieruchomości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkty
Jest 19 produktów.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów