Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Splendor  

Splendor to wyjątkowa gra ekonomiczna przeznaczona dla graczy powyżej 10. roku życia. Proste reguły sprawiają, że nawet dzieci w wieku 4-5 lat mogą wziąć udział w rozgrywce, świetnie się przy tym bawiąc. Gra polega na zbieraniu żetonów, a następnie kupowaniu za nie coraz silniejszych kart, które nie tylko umożliwiają dalszy rozwój gracza, lecz także pomagają w zdobyciu prestiżu. W trakcie rozgrywki uczestnicy gry mają możliwość wcielenia się w role kupców z epoki renesansu, którzy dążą do nabycia sklepów czy kopalni klejnotów.

W naszym asortymencie znalazła się klasyczna wersja gry Splendor, dodatek do gry, a także kolekcjonerska wersja gry osadzona w znanym z komiksów czy filmów uniwersum Marvela.

Splendor – dla kogo?

Splendor to uniwersalna gra, która przypadnie do gustu zarówno osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z planszówkami, jak i wszystkim miłośnikom gier planszowych. To doskonały wybór na rodzinne popołudnie, wieczór w gronie znajomych czy relaks po pracy w towarzystwie drugiej połówki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkty
Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów