Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Dungeons & Dragons

Dungeons & Dragons  

Dungeons & Dragons to typowa gra fabularna RPG, wprowadzająca graczy w świat fantasy. Uczestnicy muszą zmierzyć się z czyhającymi na nich przygodami oraz brać udział w bitwach, zdobywać skarby i wiedzę. Każdorazowo, przed sesją gracze muszą wsłuchać się w to, co ma im do powiedzenia Mistrz Gry, gdyż to on zajmuje się jej prowadzeniem. Kultowa gra Dungeons & Dragons powstała w 1974 roku i uważana jest za prekursora gatunku gry fabularne. W naszej ofercie znajdziesz gry Dungeons & Dragons oraz dodatki. Jest to świetna propozycja na długie, jesienne bądź zimowe wieczory oraz na deszczowe dni w porze wakacyjnej.

Dungeons & Dragons - co warto wiedzieć?

Najważniejszy przedmiotem w grze jest podręcznik, który przedstawia reguły gry. Najnowsze wersje są opisane aż w trzech podręcznikach, czyli: Podręczniku Gracza, Przewodniku Mistrza Podziemi i Księdze Potworów. Ponadto, gracze muszą się zaopatrzyć w kostki, plansze, figurki. Dostępnych jest również wiele innych przedmiotów dodatkowych, które pomagają w rozgrywkach, np. dodatkowe podręczniki czy gotowe fabuły.

Zachęcamy do zakupów.

Produkty
Jest 38 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów