Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
 Warhammer Fantasy

Warhammer Fantasy  

Warhammer Fantasy Roleplay to popularna gra fabularna, którą doceniają przede wszystkim fani gier typu RPG. Gracze wcielając się w konkretne, stworzone postacie, przemierzają ścieżki Starego Świata. Kraina ta jest z jednej strony żyzna i tętniąca życiem, natomiast z drugiej strony od północy napływają fale Chaosu, które niosą zniszczenie. Wędrujący po świecie bohaterowie gry muszą powstrzymać niszczycielskie działanie sił zła. Przemierzając Stary Świat, spotyka ich wiele niebezpiecznych przygód, z którymi muszą się zmierzyć.

Warhammer Fantasy Roleplay edycja czwarta - co warto wiedzieć?

Nie jest to typowa gra planszowa czy karciana. Wydarzenia rozgrywające się w grze w dużym stopniu dzieją się w wyobraźni graczy. Posiłkując się podręcznikiem gracza i Mistrza Gry, należy zapoznać się z zasadami gry, a także informacjami, które zostały przygotowane specjalnie dla bohaterów wędrujących przez ponury świat.

Gracze, jak w typowej grze RPG, mogą imać się różnych profesji, między innymi być, np, aptekarzem czy żołnierzem, a także zdobywać różne umiejętności, których jest aż 130.

W naszym asortymencie znajdziesz grę Warhammer Fantasy Roleplay i wiele dodatków. Zachęcamy do zakupów.

Produkty
Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów