Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Pokemon TCG

Pokemon TCG  

Fenomen Pokémona zaczynał się od gier na Game Boy’a (kieszonkową grę elektroniczną). W tej grze przygodowej, dzieci grały postacią trenera wędrującego przez świat, zbierając i trenując Pokémony. Potem wypuszczono na rynek serial telewizyjny i wreszcie grę karcianą. Do Europy zawitała ona w 2000 roku i jej ogromna popularność trwa tu do dziś. Jest ponad 150 różnych rodzajów Pokémonów, a zadaniem trenera jest złapać jak najwięcej z nich i wytrenować. Gra cieszy się równym zainteresowaniem u dziewcząt jak i chłopców. 

Pokémon Trading Card Game

Popularna, kolekcjonerska gra karciana, która została stworzona na podstawie znanej serii Pokémon. Po raz pierwszy została wprowadzona na rynek japoński w 1996 roku. W Stanach Zjednoczonych natomiast pojawiła się w 1998 roku. Polska wersja językowa popularnej gry kolekcjonerskiej powstała dopiero w 2010 roku, choć sama gra Pokémon Trading Card Game jest sprzedawana już od 2000 roku na naszym, rodzimym rynku. Głównymi entuzjastami gry tej są oczywiście fani popularnej serii Pokémon, nie da się jednak ukryć, że przyciąga ona również miłośników fantasy oraz typowych gier karcianych.

Na czym polega gra Pokémon Trading Card Game?

Gracz tworzy określoną talię, składającą się z 60 kart. W liczbie tej mieszczą się karty: pokemonów, trenerów oraz energii. Wygrywa ten, kto znokautował 6 pokemonów przeciwnika lub którego rywal nie ma kart w swojej talii.

Jest to ciekawa, naprawdę różnorodna seria gier. Pokemony mają określone atrybuty, ataki, punkty życia, dzięki czemu nie ma miejsca w niej na nudę. Karty zmieszczą się do każdego plecaka lub torby, dlatego bez problemu można je zabrać ze sobą w podróż. Gry te z pewnością okażą się świetnym sposobem na zabicie czasu w trasie, czy podczas deszczowych, weekendowych popołudni. 

Zapraszamy serdecznie do składania zamówień. Dysponujemy dużą kolekcją gier Pokémon Trading Card Game, dzięki temu z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Produkty
Jest 281 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 281 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 281 elementów