Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Grey Knights

Grey Knights  

Grey Knights to jedna z podfrakcji Space Marines w grze figurkowej Warhammer 40,000. Są to najpotężniejsi psykerzy w służbie Imperium ludzkości, którzy są wyspecjalizowani w zwalczaniu sił Chaosu i demonów.

Grey Knights są wyjątkowo rzadką i tajemniczą frakcją, składającą się z marines wybranych spośród innych zakonów Space Marines. Ich misją jest ochrona Imperium przed wszelkimi przejawami chaosu i demonicznych sił, które zagrażają stabilności i bezpieczeństwu ludzkości.

Grey Knights noszą srebrne zbroje, a ich symboliką jest miecz z księgą. Charakteryzują się również tym, że używają mocy psionicznych, aby walczyć z wrogami. Posiadają specjalne zaklęcia i zdolności psychiczne, które pozwalają im zarówno na niszczenie wrogów na odległość, jak i walkę w zwarciu.

W grze figurkowej Warhammer 40,000 Grey Knights posiadają unikalne zdolności, takie jak "Purity of Spirit" i "Nemesis Force Weapons". "Purity of Spirit" chroni ich przed wpływami mrocznych mocy Chaosu i pozwala im skuteczniej zwalczać psykery wrogów. "Nemesis Force Weapons" to specjalne broń, którą używają, która ma moc zadawania ran demonom i siłom Chaosu.

Grey Knights mają również dostęp do potężnych pojazdów i zmechanizowanych jednostek, takich jak Dreadnoughts i Land Raiders, które wspomagają ich siłę ognia na polu bitwy.

Grey Knights są frakcją, która wyróżnia się swoją niezwykłą mocą psychiczną i zdolnością do walki z siłami Chaosu. Są to elitarne jednostki, które są doskonale przeszkolone i wyposażone, aby stawić czoła najgroźniejszym wrogom Imperium. Ich zadaniem jest chronić światy ludzkości przed demonicznym zagrożeniem i utrzymać czystość ducha Imperium.

Produkty
Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów