Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
This War of Mine

This War of Mine  

This War of Mine to gra planszowa oparta na popularnej grze komputerowej o tym samym tytule. Gra skupia się na temacie wojny i konfliktu, ale zamiast skupiać się na akcjach bojowych, skupia się na codziennych wyzwaniach, z jakimi muszą zmagać się cywilni mieszkańcy miasta podczas wojny.

Gracze wcielają się w rolę grupy ocalałych mieszkańców, którzy walczą o przetrwanie w trudnych warunkach wojennych. Każda rozgrywka to nowa historia, a gracze muszą dokonać wyborów, które wpłyną na przebieg gry.

W grze występują trzy poziomy trudności, które odpowiadają różnym stopniom zagrożenia dla ocalałych. W trakcie gry gracze muszą zbierać zasoby, walczyć z przeciwnikami i podejmować decyzje, które wpłyną na ich los.

Gra posiada wiele mechanizmów, które pozwalają na rozwój postaci i umiejętności, dzięki czemu gracze mogą dostosować swoje strategie do sytuacji na planszy. Gra jest bardzo emocjonująca i angażująca, a decyzje podejmowane przez graczy mają realne konsekwencje dla ich postaci.

Podsumowując, This War of Mine to gra planszowa, która pozwala na doświadczenie trudów wojny z perspektywy cywilów. Gra oferuje wiele emocjonujących i angażujących elementów, które sprawiają, że każda rozgrywka jest wyjątkowa i niezapomniana.

Produkty
Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów