Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Koszulki na Karty czyste

Koszulki na Karty czyste  

Koszulki na karty kolekcjonerskie

Kolekcjonerzy, a także osoby, które chcą zachować swoje karty do gry w świetnym stanie, powinni zdecydować się na zakup wysokiej jakości koszulek na karty ochronnych. Koszulki na karty zabezpieczają je przed zarysowaniem, uszkodzeniem, wyblaknięciem, a także rozerwaniem.

Koszulki na karty od xjoy.pl

Wykorzystując koszulki na karty, można mieć pewność, że karty przez wiele lat będą wyglądały, jak nowe. W naszym asortymencie znajdziesz przezroczyste koszulki na karty w standardowym rozmiarze wykonane z solidnego tworzywa sztucznego, sprzedawane między innymi po 25, 50 czy 100 sztuk. Posiadamy również zestaw matowych koszulek na karty. W koszulkach tych przechowywać można różnego rodzaju karty do gry, np. Pokemon, karty Dragon Shield i wiele innych. Zestaw matowych koszulek na pewno okaże się nieoceniony również w podróży. Dzięki niemu zabezpieczysz swoje cenne karty w odpowiedni sposób w plecaku lub walizce.

Koszulki na karty do gier planszowych - zalety

Proponujemy zakup czystych koszulek na karty podwójnej lub tradycyjnej grubości, w różnych rozmiarach, w zależności od preferencji. Osłonki te wyróżnia przede wszystkim wysoka przejrzystość oraz wytrzymałość. Co więcej, każdy z protektorów ma również zwiększoną o kilka milimetrów wysokość oraz szerokość, dzięki temu karty są zabezpieczone w jeszcze lepszy sposób.

Koszulki na karty są bezbarwne, dlatego z łatwością można zobaczyć, jakie karty umieszczone są w środku. Dzięki temu, że koszulki na karty zostały wykonane z solidnego tworzywa sztucznego, nie chłoną wody, z łatwością się je czyści, wystarczy użyć do tego szmatki nasączonej wodą.

Ponadto, dzięki funkcjonalnym, przezroczystym koszulkom, karty nie tracą swojej wartości kolekcjonerskiej. Wystarczy umieścić koszulki na karty w eleganckiej i minimalistycznej osłonce i schować w bezpiecznym miejscu.

Koszulki na karty dla kolekcjonerów

Każdy fan gier karcianych z pewnością ucieszy się z nowej, wciągającej gry. Jeżeli chcesz sprawić radość osobie obdarowywanej, oprócz kart zdecyduj się jeszcze na zakup praktycznych osłonek. Sprzedajemy produkty w opakowaniach przynajmniej po kilkadziesiąt sztuk w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej bogatej oferty!

Zobacz również:

Produkty
Jest 128 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 128 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 128 elementów