Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Warhammer: Inwazja LCG

Nowe produkty

Producenci

Sklep poleca gry

Warhammer: Inwazja LCG
W grze Warhammer: Inwazja (ang. Warhammer: Invasion) każdy z graczy posiada stolicę, składającą się z trzech dzielnic. Celem gry jest zniszczenie co najmniej dwóch z trzech dzielnic stolicy przeciwnika. Można tego dokonać przez atakowanie wroga przywołanymi jednostkami oraz zagrywanie potężnych zaklęć.

Warhammer: Inwazja LCG Jest 36 produktów.

Podkategorie

 • Cykl Spaczenia
  Cykl Spaczenia to seria sześciu Zestawów Bitewnych do Gry karcianej Warhammer: Inwazja. Każdy 40-kartowy zestaw zawiera 20 nowych wzorów kart, które wzmocnią istniejące talie i urozmaicą rozgrywkę.
 • Cykl Wrogów
  Cykl Wrogów to seria sześciu Zestawów Bitewnych do Gry karcianej Warhammer: Inwazja. Każdy 60-kartowy zestaw zawiera 20 nowych wzorów kart, które wzmocnią istniejące talie i urozmaicą rozgrywkę.
 • Cykl Morrslieba
  Cykl Morrslieba to seria sześciu Zestawów Bitewnych do Gry karcianej Warhammer: Inwazja. Każdy 60-kartowy zestaw zawiera 20 nowych wzorów kart, które wzmocnią istniejące talie i urozmaicą rozgrywkę.
 • Cykl Stolicy
  Cykl Stolicy to seria sześciu Zestawów Bitewnych do Gry karcianej Warhammer: Inwazja. Każdy 60-kartowy zestaw zawiera 20 nowych wzorów kart, które wzmocnią istniejące talie i urozmaicą rozgrywkę.
 • Cykl Krwawej Wyprawy
  Cykl Krwawej Wyprawy to seria sześciu Zestawów Bitewnych do Gry karcianej Warhammer: Inwazja. Każdy 60-kartowy zestaw zawiera 20 nowych wzorów kart, które wzmocnią istniejące talie i urozmaicą rozgrywkę.
 • Cykl Wiecznej Wojny
  Cykl Wiecznej Wojny to seria sześciu Zestawów Bitewnych do Gry karcianej Warhammer: Inwazja. Każdy 60-kartowy zestaw zawiera 20 nowych wzorów kart, które wzmocnią istniejące talie i urozmaicą rozgrywkę.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów