Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Blood Angels

Blood Angels  

Blood Angels to jedna z popularnych podfrakcji Space Marines w grze figurkowej Warhammer 40,000. Są to wojownicy z przyszłości, którzy pochodzą z tajemniczego i heroicznego zakonu, znani ze swojej waleczności, pasji do walki oraz poświęcenia dla Imperium.

Blood Angels są znani przede wszystkim ze swojej wampirycznej natury. Każdy z Space Marines z tej frakcji posiada mutację znaną jako "Red Thirst", która dodaje im siłę i witalność w trakcie walki, ale jednocześnie może ich ogarnąć wściekłość, wymuszając na nich walkę na bliską odległość.

Charakterystyczną cechą Blood Angels jest również ich pochodzenie genetyczne. Są oni potomkami legendarnego primarchy Sanguinariusa, który sam posiadał mocną więź z kulturą i mitologią wampirów. To wpływa na wygląd, taktykę i sposób walki Blood Angels.

W grze figurkowej Warhammer 40,000 Blood Angels mają dostęp do unikalnych jednostek, takich jak Sanguinary Guard, Death Company czy Baal Predators. Posiadają również specjalne zdolności, które pozwalają im wykorzystać swoją wampiryczne moce na polu bitwy przez co stają się szybsi i bardziej zwinni.

W grze figurkowej Warhammer 40,000 Blood Angels wykorzystują przede wszystkim taktykę szybkiego ataku i bliskiej walki, co sprawia, że są w stanie zadać duże obrażenia przeciwnikom w krótkim czasie. Jednocześnie jednak, ze względu na swoje specjalne zdolności i jednostki, są w stanie przetrwać w trudnych sytuacjach i znaleźć drogę do zwycięstwa.

Produkty
Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów