Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Trawki, posypki do podstawek

Trawki, posypki do podstawek  

Trawki, posypki do podstawek

Przygotowywanie fanowskich figurek bitewnych składa się z kilku kroków. Po procesie malowania można przystąpić do robienia solidnego podłoża, które zapewni jej stabilizację. W naszym asortymencie znajdziesz wysokojakościowe trawy, posypki do podstawek na figurki znanych producentów gier i figurek bitewnych, między innymi Army Painter oraz Citadel. Dzięki tym dodatkom stworzysz indywidualną podstawkę. W naszym asortymencie znajdziesz kępki trawy, podłoża śnieżne oraz imitujące suche stepy. Dysponujemy także kępkami idealnymi do ozdabiania mroźnej tundry.

Przygotowanie podstawki do figurki

Na określonej wielkości podstawkę należy nanieść klej, a następnie piasek. Można również dodać kilka innych elementów, np. strzaskane tarcze, głazy, połamane oręże. Kolejnym krokiem jest doklejanie kępek traw czy przyklejanie posypki do podstawki. Sprzedajemy kępki w różnych wymiarach, dzięki temu bez trudu dobierzesz odpowiednią wielkość dodatków do swojej podstawki. Ostatnim krokiem jest malowanie podstawki i doczepianie figurki.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Produkty
Jest 88 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 88 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 88 elementów