Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Gry Przygodowe

Nowe produkty

Producenci

Sklep poleca gry

Gry Przygodowe

W grach przygodowych główny nacisk położony jest na interakcję ze światem przedstawionym w grze. Najczęściej odbywa się to poprzez losowanie kart wydarzenia lub spotkań i walkę z występującymi w grze monstrami. Wcielający się w prowadzone postacie gracze zdobywają skarby, tajemnicze przedmioty lub rozwijają swoje umiejętności, które przybliżą ic...

W grach przygodowych główny nacisk położony jest na interakcję ze światem przedstawionym w grze. Najczęściej odbywa się to poprzez losowanie kart wydarzenia lub spotkań i walkę z występującymi w grze monstrami. Wcielający się w prowadzone postacie gracze zdobywają skarby, tajemnicze przedmioty lub rozwijają swoje umiejętności, które przybliżą ich do zwycięstwa w grze.

Więcej

Gry Przygodowe Jest 134 produktów.

Podkategorie

 • Star Wars: Imperium...

  Star Wars: Imperium Atakuje rzuca graczy w wir wydarzeń, które nastąpiły po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci nad Yavinem IV i oferuje dwa zupełnie różne sposoby rozgrywki. W rozgrywce w trybie kampanii, maksymalnie pięciu graczy rozegra serię ekscytujących misji połączonych w kampanię, a w trybie pojedynku dwóch graczy zbierze oddziały uderzeniowe i stanie do walki twarzą w twarz o kluczowe dla obu stron cele.

 • Descent Wędrówki w Mroku

  Przygodowa gra planszowa Descent zabierze Cię na epicką wyprawę przeciwko starożytnemu złu. Waleczni bohaterowie, niebezpieczne potwory, magiczne relikty i ekscytujące przygody – to wszystko czeka na ciebie w świecie Descent-a.

 • Talisman: Magia i Miecz
  W grze Talisman: Magia i Miecz każdy z graczy wciela się w jednego z poszukiwaczy przygód i wędrując po barwnej planszy, pełnej niebezpieczeństw krainie, zdobywa doświadczenie, rozwija umiejętności swojej postaci, odnajduje albo kupuje przedmioty i przeżywa niezwykłe przygody.
 • Posiadłość Szaleństwa
  Posiadłość Szaleństwa to makabryczna gra o przerażeniu, obłąkaniu i tajemnicy. Jeden z graczy wciela się w rolę Strażnika Tajemnic, kontrolującego potwory i inne podstępne moce. Pozostali gracze wcielają się w role poszukujących odpowiedzi badaczy, którzy walczą o przetrwanie przy zdrowych zmysłach.
 • Runebound
  Gra przygodowa RUNEBOUND, to gra w której ty i twoi przyjaciele wcielacie się w bohaterów przemierzających świat pełen potworów, skarbów i niebezpieczeństw. Kraina Terrinoth czeka, abyś zgłębił jej tajemnice.
 • Relic

  Imperium Ludzkości rozciąga się na całą znaną galaktykę obejmując miliony światów. Mimo to, stoi na krawędzi zagłady.

 • Warhammer Quest

  Klasyczna gra przygodowa z gatunku dungeon-crawl

 • Mage Knight

   Mage Knight to gra przygodowa, która przenosi nas do pełnej magii i niezwykłych stworzeń krainy fantasy.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 134 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 134 elementów