Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Imperial Forces

Imperial Forces  

Frakcja Imperial Forces w grze figurkowej Warhammer 40,000 obejmuje szeroki zakres jednostek i oddziałów, które reprezentują różne siły i oddziały Imperium ludzkości. Imperial Forces to ogólna nazwa dla wszystkich sił zbrojnych Imperium, które stawiają czoła zagrożeniom i bronią jego granic.

Imperial Forces składają się z różnych frakcji, takich jak Astra Militarum, Space Marines, Inkwizycja, Adeptus Mechanicus, Adepta Sororitas, Imperial Knights i wiele innych. Każda z tych frakcji ma swoje unikalne cechy, umiejętności i jednostki.

Inkwizytorzy to śmiertelnie zdeterminowani detektywi i sędziowie, którzy tropią i eliminują herezję, mutantów i inne zagrożenia dla Imperium. Posiadają szeroką wiedzę i dostęp do zaawansowanej technologii, a także mają zdolność zwerbowania i dowodzenia oddziałami żołnierzy.

Imperial Knights to olbrzymie mechaniczne maszyny wojenne, pilotaowane przez szlachetnie urodzonych rycerzy, którzy wyruszają na pole bitwy, aby bronić Imperium.

Assasyni, znani również jako Officio Assassinorum, to elitarni i bezlitosni zabójcy, którzy służą Imperium ludzkości. Są to tajni agenci, wyszkoleni w sztukach walki, kamuflażu i infiltracji, wysyłani do wykonywania najważniejszych misji likwidacyjnych i wyeliminowania zagrożeń dla Imperium.

Produkty
Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów