Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Thousand Sons

Thousand Sons  

Thousand Sons to potężna frakcja Chaos Space Marines w grze figurkowej Warhammer 40,000. Są to wojownicy, którzy oddali się służbie Bogowi Tzeentchowi, Panu Przeznaczenia i Zmian. Thousand Sons to magowie wojenni, którzy posługują się potężną magią, aby manipulować rzeczywistością i zdobyć władzę nad światem.

Thousand Sons jest znanych z tego, że posiadają duże zdolności magiczne i psychiczne. W przeciwieństwie do innych frakcji Chaos Space Marines, ich ciała nie uległy deformacji i gniciu, a zamiast tego mają zazwyczaj znamienne, złote zbroje i szaty. Ich wygląd jest inspirowany starożytnym Egiptem, a na ich zbrojach i hełmach znajdują się runy i symbole Tzeentcha.

Frakcja ta posiada wielu wybitnych magów i psykerów, którzy potrafią rzucać potężne czary i manipulować energią psychiczną. Ich zdolności obejmują kontrolę nad ogniem, teleportację, zmianę rzeczywistości i manipulację przeciwnikiem. Często używają również potężnych artefaktów i artefaktowych zaklęć, aby wzmacniać swoje umiejętności i podporządkowywać przeciwników.

Thousand Sons posiada również imponującą armię maszyn. Ich potężne Exalted Sorcerers, Rubric Marines, Scarab Occult Terminators i Tzaangorzy stanowią trzon ich sił bojowych. Dodatkowo, Thousand Sons korzystają z psychicznie napędzanych maszyn wojennych, takich jak Defilerzy, Forgefiendy i Heldrake.

Pod względem taktycznym, Thousand Sons koncentrują się na strategicznych umiejętnościach, czarach i przewadze psychicznej. Ich magowie są w stanie przeprowadzać operacje militarne, manipulując czasem, przestrzenią i umysłami swoich przeciwników. Są oni jednak również wrażliwi na ataki przeciwników, które mogą zakłócać ich zdolności magiczne i psychiczne.

Produkty
Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów