Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Zombicide

Zombicide  

Zombicide to kooperacyjna gra planszowa o tematyce zombie, w której gracze wcielają się w ocalałych z apokalipsy. Celem gry jest przeżycie, pokonanie hordy zombie i wykonanie celów misji.

Gra składa się z planszy przedstawiającej miasto pełne nieumarłych, figur graczy oraz zombie oraz talii kart reprezentujących wyposażenie, zdarzenia oraz cele misji. Gracze wykonują ruchy, starając się przemieszczać po mieście, zbierać przedmioty, niszczyć zombie i wykonywać zadania.

Zombicide oferuje wiele różnych scenariuszy, z których każdy składa się z kilku celów do wykonania, takich jak odkrycie określonej liczby pomieszczeń, przetrwanie przez określoną liczbę tur lub pokonanie specjalnych zombie-bossów. W miarę postępów w grze, pojawiają się coraz silniejsi przeciwnicy i bardziej wymagające cele.

Zombicide oferuje również wiele dodatków, w tym nowe figurki bohaterów, zombie, mapy i karty, co pozwala na ciągłe rozwijanie i urozmaicanie rozgrywki. Gra wymaga od graczy strategicznego myślenia, koordynacji działań oraz umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu i zagrożenia ze strony nieumarłych.

Produkty
Jest 30 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów