Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Podróże przez Śródziemie

Podróże przez Śródziemie  

Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie to kooperacyjna gra planszowa, której akcja osadzona jest w świecie stworzonym przez J.R.R. Tolkiena. Gracze wcielają się w postaci hobbitów, elfów, krasnoludów i ludzi, którzy przemierzają Śródziemie, walcząc ze złem i podejmując różnego rodzaju misje.

W grze znajduje się duża plansza przedstawiająca Śródziemie, którą gracze przemierzają w swoich podróżach. Każda postać posiada swoją unikalną talię kart, która pozwala na wykonanie różnych akcji w trakcie gry. Gracze muszą podejmować decyzje strategiczne dotyczące ruchu, walki, zbierania przedmiotów oraz interakcji z innymi postaciami.

Gra ma charakter kampanii, a każde rozegranie scenariusza wpływa na dalszy przebieg gry. Scenariusze składają się z różnych celów do wykonania, na przykład muszą udać się na misję ratunkową lub pokonać niebezpiecznego wroga. W trakcie rozgrywki gracze zdobywają punkty doświadczenia, rozwijając swoje postaci i odkrywając nowe zdolności.

Gra oferuje wiele możliwości dostosowania rozgrywki, dzięki czemu można ją dostosować do różnych poziomów trudności i liczby graczy. W razie potrzeby można także zwiększyć poziom trudności, dodając na planszę większą ilość przeciwników lub zwiększając ich siłę.

Produkty
Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów