Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Machina Arcana

Machina Arcana  

Machina Arcana to kooperacyjna gra planszowa w klimacie horroru, osadzona w steampunkowym uniwersum i przeznaczona dla 1-4 graczy. W jej trakcie uczestnicy wcielają się w odkrywców penetrujących tajemnicze podziemia i stawiających czoła istotom inspirowanym Mitologią Cthulhu autorstwa H.P. Lovecrafta. 

Machina Arcana to gra planszowa dla dwóch do czterech graczy, która rozgrywa się w świecie inspirowanym steampunkiem. W grze gracze przechodzą przez kolejne rozdziały jednej z czterech różnych historii, z których każda reprezentowana jest przez inną planszę gracza. Każdy rozdział podzielony jest na dwie części: fazę eksploracji, podczas której gracze poruszają się po planszy i zbierają zasoby; oraz fazę walki, podczas której gracze używają tych zasobów, aby pokonać wrogów. Gra zawiera drewniane żetony esencji, drewniane żetony zdrowia i drewniane żetony kondycji, a także kilka talii kart. Machina Arcana gwarantuje również zarówno pełne zanurzenie w swoim unikalnym środowisku, jak i interaktywne zarządzanie zasobami poprzez specjalne zasady i plansze graczy. W konsekwencji gracze Machina Arcana wcielają się w wielką różnorodność taktyczną.

Produkty
Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów