Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Mage Knight

Mage Knight  

Mage Knight to kooperacyjna gra planszowa wydana w 2011 roku przez WizKids. W grze wcielamy się w magów, wojowników i innych bohaterów, którzy przemierzają świat fantasy w poszukiwaniu przygód i skarbów. Głównym celem gry jest pokonanie armii wrogów i zdobycie jak największej liczby punktów zwycięstwa.

Gra składa się z planszy, na której umieszczane są kafelki z terenami, a także kart postaci, kart akcji, figurek i żetonów. Każda runda dzieli się na trzy fazy: ruch, akcję i układanie ręki. W fazie ruchu gracz przemieszcza swoją postać po planszy, w fazie akcji wykonuje akcje, a w fazie układania ręki dobiera karty.

Gra ma rozbudowaną mechanikę i wymaga strategicznego myślenia, ponieważ każda postać ma unikalne zdolności, które należy wykorzystać w odpowiedni sposób, aby pokonać przeciwników. Gra jest skomplikowana, ale jednocześnie bardzo satysfakcjonująca i wciągająca, co przyciąga fanów gier planszowych i miłośników fantasy.

Mage Knight zdobył wiele nagród, w tym nagrodę Origins Award za najlepszą grę planszową w 2011 roku.

Produkty
Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów