Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Talisman: Magia i Miecz

Talisman: Magia i Miecz  

Talisman: Magia i Miecz jest serią gier planszowych, wydawanych przez Games Workshop. Rodzina gier skupia się na fantastycznej przygodzie, w której gracze poruszają się po planszy, zdobywają wiedzę, walkę i magię, aby przetrwać i zwyciężyć.

Podstawowa gra Talisman: Magia i Miecz składa się z planszy przedstawiającej świat fantasy z kilkoma trasami, po których gracze poruszają swoje pionki, karty wydarzeń, postaci oraz różne karty przedmiotów, zdolności i zaklęć. Każdy gracz wybiera swoją postać z unikalnymi cechami, zdolnościami i historią, którą następnie rozwija podczas gry.

Celem gry jest dotarcie do centralnego miejsca planszy - Wschodzącej Wieży i pokonanie strażnika, aby zdobyć koronę, która pozwoli na przejęcie władzy nad światem. Gra oferuje liczne przeszkody i niebezpieczeństwa, takie jak potwory, zdarzenia losowe, a także możliwość rywalizacji z innymi graczami.

W rodzinie gier Talisman: Magia i Miecz znajdują się również dodatki, które wprowadzają nowe postaci, przedmioty, karty wydarzeń i plansze, poszerzając tym samym możliwości rozgrywki. Niektóre z tych dodatków wprowadzają nowe tryby gry, takie jak tryb kooperacyjny lub tryb rywalizacji z innymi graczami, dając graczom jeszcze więcej możliwości do odkrycia i zabawy.

Produkty
Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów