Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
A Game of Thrones LCG (1 edycja)

A Game of Thrones LCG (1 edycja)  

Gra o Tron: LCG (Living Card Game) to karciana gra planszowa dla 2-4 graczy, oparta na fikcyjnym świecie stworzonym przez George'a R.R. Martina, autora bestsellerowej serii książek "Pieśń Lodu i Ognia". Gra została stworzona przez Fantasy Flight Games i jest przeznaczona dla graczy w wieku 14 lat i starszych.

W LCG Gra o Tron gracze wcielają się w rolę rodów i frakcji z fikcyjnego świata Westeros, którzy rywalizują o kontrolę nad Żelaznym Tronem i królestwem. Gra polega na zgromadzeniu najlepszych kart z frakcji, aby zbudować deck, który pozwoli na zwycięstwo w walce o tron.

Każdy gracz zaczyna z 7 kartami na ręce i 7 punktami władzy, które są podstawą do zdobywania kolejnych punktów. Gracze wykonują ruchy na planszy, grając kolejne karty z ręki i korzystając z umiejętności swoich frakcji. Celem gry jest zdobycie 15 punktów władzy, co może być osiągnięte przez kontrolowanie zamków, wpływ na królestwo, wygrywanie bitew lub poprzez specjalne karty i umiejętności frakcji.

W LCG Gra o Tron gracz musi wykazać się strategicznym myśleniem, umiejętnością planowania i predyspozycjami do rywalizacji. Gra oferuje wiele możliwości do rozwijania swojego decku, eksperymentowania z różnymi strategiami i poznawania fikcyjnego świata Westeros. Dodatkowo, gra oferuje również wiele rozszerzeń, które pozwalają na dalsze rozwijanie i urozmaicenie rozgrywki.

Produkty
Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów