Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Potwory w Tokio  

Potwory w Tokio (King of Tokyo) to gra planszowa, w której gracze wcielają się w postacie potworów, którzy walczą o kontrolę nad miastem Tokio. Gra jest przeznaczona dla 2-6 graczy i jest idealna dla całej rodziny.

Gra składa się z planszy reprezentującej miasto Tokio, na którą umieszczone są symbole punktów życia oraz kolorowe kostki, reprezentujące ataki i efekty specjalne. Gracze poruszają się po planszy, wykonując ataki i zdobywając punkty. Celem gry jest zdobycie 20 punktów lub wyeliminowanie wszystkich przeciwników.

Każdy z graczy wybiera swoją postać potwora, który ma swoje unikalne zdolności i umiejętności. Gracze rzucają kostkami, aby wykonywać ataki, zdobywać punkty i leczyć swoje postaci. Gracze mogą również wykorzystać karty specjalne, które pozwalają na dodatkowe ataki i umiejętności.

Jednym z ciekawszych elementów gry Potwory w Tokio jest mechanika "Tokio". Gracz, który znajduje się w centrum miasta Tokio, jest atakowany przez pozostałych graczy, ale jednocześnie może zdobywać punkty. Gracz, który wyjdzie z Tokio, traci swoją pozycję i punkty, ale unika ataków pozostałych graczy.

Gra ta oferuje wiele wariantów i dodatków, które pozwalają na zmianę reguł i dodanie nowych elementów. Jest to idealna gra dla miłośników gier planszowych, którzy lubią proste i wciągające gry, które można grać w kilka osób.

Produkty
Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów