Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Epic Encounters

Epic Encounters  

Epic Encounters to seria gier planszowych, składająca się z kilku tytułów, wydawana przez firmę Steamforged Games. Każda z gier w tej serii stanowi osobne samodzielne doświadczenie, w którym gracze muszą pokonać przeciwników i przeżyć niebezpieczne przygody.

W Epic Encounters istotnym elementem jest mechanika kooperacyjna, która wymaga od graczy współpracy i strategii, aby osiągnąć zwycięstwo. Gracze kontrolują swoje postacie, korzystając z umiejętności i zdolności, aby przetrwać w trudnych warunkach i pokonać przeciwników. W trakcie gry, gracze spotykają różne potwory, bossów i przeciwników, a każde spotkanie staje się wyzwaniem wymagającym innej taktyki.

Wśród tytułów z serii Epic Encounters znajdują się m.in. "Epic Encounters: Shrine of the Kobold Queen", "Epic Encounters: Swamp of the Hydra" oraz "Epic Encounters: Spider Queen's Lair". Każda z tych gier skupia się na innym temacie, ale zachowuje podobną mechanikę rozgrywki i poziom trudności.

Produkty
Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów