Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Spraye

Spraye  

Spraye

Farby w sprayu przeznaczone do malowania figurek bitewnych wykorzystuje się przede wszystkim jako kolor bazowy lub też podkład pod inne, np. akrylowe farby. Główną zaletą sprayu jest fakt, że dość łatwo i szybko się go rozprowadza, dzięki temu można go wykorzystywać do pokrywania sporych rozmiarów figurek, takich jak, np. pojazdy dostępne w grach Warhammera.

Spraye polecanych i sprawdzonych producentów

W naszej kolekcji znajdziesz spraye do malowania figurek bitewnych znanych i polecanych producentów, między innymi Citadel oraz Army Painter. Farby te świetnie przylegają do modelu, mają bardzo dobry pigment. Dzięki czemu nie trzeba powtarzać wielokrotnie czynności malowania.

Jak malować modele sprayem?

Przed przystąpieniem do procesu malowania sprayem, należy odtłuścić nieco model, a następnie pokryć go farbą. Najrozsądniej pracę tę wykonywać w wentylowanym pomieszczeniu gospodarczym, piwnicy lub też na zewnątrz w ogrodzie, gdyż cząsteczki produktu będą unosić się w powietrzu. Należy również odpowiednio zabezpieczyć powierzchnię tak, aby nie zabrudzić jej farbą.

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie.

Produkty
Jest 44 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów