Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Gloomhaven

Gloomhaven  

Gloomhaven to gra planszowa typu dungeon-crawler, która łączy elementy gier fabularnych z mechanikami gier planszowych strategicznych. W grze gracze wcielają się w postacie awanturników, którzy przemierzają świat fantasy, pokonując kolejne przeszkody i walcząc z wrogami.

Główną mechaniką gry jest system kart, który służy do zarządzania ruchami postaci i akcjami podczas walki. Każdy gracz kontroluje swoją postać i używa swojego zestawu kart, aby atakować przeciwników, wykonywać akcje specjalne i zarządzać swoim ekwipunkiem.

Głównym celem gry jest pokonanie wszystkich przeciwników, którzy stoją na drodze do celu, przy czym każda walka stanowi odrębną grę. Po każdej walce gracze otrzymują nagrody, takie jak nowe karty, przedmioty lub punkty doświadczenia. Punkty doświadczenia pozwalają na rozwijanie postaci, odblokowywanie nowych zdolności i umiejętności oraz dostęp do lepszego ekwipunku.

Gra oferuje także system kampanii, który pozwala na kontynuowanie gry między sesjami i rozwijanie postaci. Gloomhaven oferuje również system skryptów, który pozwala na odkrywanie historii i wątków fabularnych podczas gry.

Gloomhaven to gra wymagająca od graczy myślenia strategicznego, kooperacji oraz elastyczności, ze względu na różnorodność akcji i możliwości w trakcie rozgrywki. Gra oferuje wiele godzin rozrywki i stanowi wspaniałą propozycję dla miłośników gier planszowych i gier fabularnych.

Produkty
Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów