Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Catan (Osadnicy z Catanu)

Catan (Osadnicy z Catanu)  

W grze planszowej Osadnicy z Catanu gracze zakładając kolonie na wyspie Catan, która składa się z wyłożonych losowo heksagonalnych żetonów wyobrażających różne rodzaje terenu tworzących. Osady zakładane przez graczy dostarczają surowców naturalnych, zależnie od przylegającego do nich terenu oraz od rzutu kośćmi w każdej turze. Surowce naturalne są używane do budowania dróg, osad, miast oraz nabywania kart rozwoju. Surowcami można także handlować.

Catan - gra dla całej rodziny

Gra Catan: gra planszowa jest jedną z popularniejszych rozgrywek rodzinno-ekonomicznych na całym świecie. W Polsce również zyskała duży rozgłos, głównie ze względu na swoje zalety, a także ciekawą fabułę. W naszej ofercie znajdziesz kilka wersji gry Catan, np. Odkrywcy i Piraci, Kupcy i Barbarzyńcy czy Miasta i Rycerze. Co więcej, sprzedajemy także wersję podróżną, jak również wiele dodatków, które umilą i urozmaicą podstawową grę. Dzięki tak szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, a także będzie mógł sprawić świetny prezent dziecku lub innemu członkowi swojej rodziny.

Catan - zalety gry, na czym polega?

Każdy z graczy przewodzi nowo założonej kolonii, a także rozbudowuje ją, stawiając drogi, miasta, itp. Poszczególne kolonie są zobowiązane do zbierania dostępnych dóbr naturalnych, niezbędnych do rozbudowy osiedli. Ponadto, uczestnicy uczą się logicznego oraz strategicznego myślenia. Muszą w sposób rozważny zarządzać budową nowych osiedli lub dróg, aby zapewnić im stały dostęp do zasobów. Jeżeli gracze zmagają się z nadmiarem lub brakiem surowców, mogą negocjować z innymi uczestnikami gry, sprzedając lub kupując od nich towary.

Catan: gra planszowa przeznaczona jest dla nieco starszych graczy, powyżej 10 lat. Dla nieco młodszych oferujemy wersję Catan – Junior, w którą możemy zagrać już z dziećmi od 6 lat.

Produkty
Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów