Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Posiadłość Szaleństwa

Posiadłość Szaleństwa  

Posiadłość Szaleństwa to kooperacyjna gra planszowa wydana w 2016 roku przez wydawnictwo Fantasy Flight Games. Gracze wcielają się w rolę badaczy, którzy przemierzają tajemniczą posiadłość Arkham, szukając odpowiedzi na pytania o nadprzyrodzone zjawiska i zagadki związane z tajemniczymi istotami.

W trakcie rozgrywki gracze przemierzają różne lokacje i starają się odkryć w nich ukryte przedmioty i zebrać wskazówki, które pomogą im w walce z nadprzyrodzonymi istotami i zjawiskami. Każdy z graczy posiada własną talie kart, które reprezentują umiejętności i przedmioty, jakimi dysponują. W trakcie gry gracze mają też do dyspozycji różne karty zdarzeń, które mogą wpłynąć na przebieg rozgrywki.

Gra opiera się na systemie łamigłówek, których rozwiązanie pozwala graczom na odkrycie kolejnych elementów fabuły. Gra jest bardzo wymagająca, ponieważ wymaga od graczy myślenia strategicznego i rozwiązywania skomplikowanych zagadek.

Posiadłość Szaleństwa wyróżnia się nie tylko interesującą fabułą i trudnymi zagadkami, ale także wspaniałą oprawą graficzną i pomysłowymi mechanikami rozgrywki. To idealna gra dla fanów klimatycznych gier przygodowych, którzy nie boją się wyzwań i szukają ciekawych i innowacyjnych rozwiązań.

Produkty
Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów