Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Fallout: Wasteland Warfare

Fallout: Wasteland Warfare  

Fallout: Wasteland Warfare

Fallout: Wasteland Warfare to popularna gra bitewna przeznaczona dla jednej lub dwóch osób. Do wyboru aż trzy warianty - możliwość rozegrania kampanii solo przez jednego gracza, toczenia rozgrywki gracz kontra gracz lub grania w trybie współpracy. Gra bitewna Fallout: Wasteland Warfare to doskonały wybór dla osób, które lubią taktyczne i strategiczne gry planszowe.

Fallout: Wasteland Warfare - gra bitewna figurkowa

Na czym polega gra figurkowa Fallout: Wasteland Warfare? Gracze tworzą własną załogę z szerokiej gamy frakcji, sojuszników i najbardziej znanych postaci z serii Fallout, a następnie toczą bitwę w kultowych sceneriach, takich jak Red Rocket czy Sanctuary Hills. Możesz również wybrać się na misje po opustoszałych miejscach, w poszukiwaniu sprzętu czy broni. Nie zapomnij przy tym wybrać najbardziej odważnych postaci, które wesprą jednostkę w trakcie starć. Rozwijaj swoje zasoby, budynki i osady, a także zwiększaj umiejętności swojej armii.

Fallout: Wasteland Warfare to ciekawa gra bitewna o wciągającej fabule. Zapraszamy do składania zamówień.

Produkty
Jest 110 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 110 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 110 elementów