Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Manga i Anime

Manga i Anime  

Manga i anime, czyli komiksowe rysunki i animowane bajki lub filmy, są najpopularniejszym w Europie i na Zachodzie produktem japońskim. Fani bohaterów z charakterystycznymi, dużymi oczami, prześcigają się w kolekcjonowaniu gadżetów, akcesoriów, a także gier o tematyce mangi i anime. Dużą popularnością cieszą się oczywiście gry karciane. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz najpopularniejsze w Europie tytuły japońskich gier wykonanych w stylu anime oraz mangi.

Sprzedajemy między innymi znaną serię Kamigami Battles, w której gracze muszą bronić swojego królestwa przed innymi, groźnymi bóstwami. W grę można grać drużynowo lub też samodzielnie. Wygrywa ten, kto szybciej zdobędzie przeciwnika.

Co więcej, sprzedajemy także typowe gry karciane imprezowe, np. Love Formula Expansion - Lucky In Love czy Love Formula. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy Alicji w Krainie Czarów, gdyż oferujemy ciekawą grę karcianą Alicematic Heroes, stworzoną na podstawie tej popularnej powieści.

Gry z serii manga i anime są świetną propozycją na prezent. Z pewnością ucieszą niejednego fana zarówno typowych karcianek, jak i japońskiej kultury.

Zapraszamy do składania zamówień.

Produkty
Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów