Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Tereny, Makiety

Tereny, Makiety  

Tereny, makiety

W naszej ofercie znajdziesz tereny i makiety, dzięki którym zbudujesz swoje własne pole bitwy do gry. Dysponujemy produktami popularnego producenta gier i figurek bitewnych Citadel. W asortymencie znajdziesz zarówno ruiny, lasy, podmokłe bagna, zatopione płyty, jak i stepy pustynne i inne otwarte tereny, dzięki którym stworzysz idealną scenerię do bitwy. Asortyment pozwala na wykonywanie makiet dowolnej wielkości. Sprzedajemy zestawy idealne do gier, takich jak NecromundaWarhammer 40000 czy Sigmarite Mausoleum.

Wysokojakościowe zestawy makiet

Oferujemy kilkadziesiąt zestawów różnych makiet, które pozwolą graczom całkowicie odwzorować pole bitewne. Zestawy przeznaczone są przede wszystkim dla hobbystów oraz kolekcjonerów, a także dla miłośników gier typu Warhammer 40000. Z pewnością okażą się także idealnym prezentem dla fanów modelarstwa czy malowania figurek.

Zapraszamy serdecznie do zakupu wymarzonego zestawu terenów do gier bitewnych i makiet. W przypadku pytań służymy pomocą oraz doradztwem w zakupach.

Produkty
Jest 53 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów