Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Lord of The Rings

Lord of The Rings  

Władca Pierścieni

Gry z serii The Lord of The Rings (Władca Pierścieni) to typowe gry strategiczne, fantasy, które wprowadzają uczestników w świat magii oraz przygód. Gracze wcielają się w rolę znanych im z książek J.R.R. Tolkiena bohaterów i przemierzają Śródziemie, by walczyć z wrogami i mierzyć się ze złem. W naszym sklepie znajdziesz gry z serii Władca Pierścieni, np. Podróże przez Śródziemie czy Hobbit: Wyprawa po skarb, a także sporo dodatków, np. Wojna o Pierścień - Wojownicy Śródziemia. Niewątpliwie, gry z serii Władca Pierścieni przeznaczone są dla fanów tej trylogii, a także dla osób uwielbiających typowe gry strategiczne oraz fantasy.

Co zawierają gry?

Gry zawierają przede wszystkim kompendium wiedzy, dzięki którym uczestnicy poznają podstawowe zasady, a także karty do gry, żetony, plastikowe podstawki, plansze. Do niektórych edycji gry wymagana jest darmowa, cyfrowa aplikacja.

Gry z serii Władcy Pierścieni są idealnym pomysłem na długie, jesienne i zimowe wieczory. Warto wziąć je również ze sobą na wakacje.

Zachęcamy do składania zamówień.

Produkty
Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów