Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Warhammer 40000

Warhammer 40000  

Warhammer 40000 to typowa gra bitewna, w której gracze dowodzą potężną armią wojowników, a także machin bojowych oraz walczą wzajemnie o dominację. Akcja rozgrywa się w ponurym mroku przyszłości, jest to zatem typowa gra bitewna figurkowa przeznaczona dla miłośników sci-fi, fantasy, a także walk potworów. Mianem Warhammer 40000 określa się również całe, fikcyjne uniwersum, którego świat przedstawiony został opisany przez twórców na potrzeby gry.

Popularna gra bitewna figurkowa

Warhammer 40000 jest jedną z popularniejszych gier figurkowych dostępnych na rynku. Gracze wcielający się w postaci ze świata sci-fi próbują zwyciężyć i objąć władzę nad uniwersum. Przeznaczona jest ona dla co najmniej dwóch osób. Rozgrywki toczą się z wykorzystaniem miniaturowych figurek, samochodów, a także żołnierzy. Wszystkie elementy zawarte w grze są wykonane z wysokojakościowych i oryginalnych materiałów. 

Gra bitewna Warhammer 40000 jest idealnym pomysłem na prezent dla fana strategicznych i taktycznych planszówek. Ciekawa i przemyślana fabuła gry wciąga na wiele godzin.

Zachęcamy serdecznie do składania zamówień.

Produkty
Jest 27 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów