Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Space Wolves

Space Wolves  

Space Wolves to jedna z podfrakcji Space Marines w grze figurkowej Warhammer 40,000. Są to dzicy i waleczni wojownicy, znani ze swojego barbarzyńskiego charakteru oraz bliskiego związku z potężnymi wilkami.

Space Wolves wierzą w ideały odwagi, siły i lojalności. Charakteryzują się szarymi kaftanami i dekoracjami nawiązującymi do wilków, takimi jak wilcze hełmy czy wilcze skóry noszone na pancerzach.

Jedną z charakterystycznych cech Space Wolves jest ich silna więź z potężnymi wilkami, które towarzyszą im w walce. Te wilki, znane jako "Fenrykańscy Wędrowcy", są specjalnie wyhodowanymi zwierzętami o ogromnej sile i zwinności. Wiele jednostek Space Wolves jest także zmotoryzowanych na motocyklach czy wierzchowcach wilków.

Space Wolves posiadają unikalne zdolności, takie jak "Rage of the Wolf" czy "Fury of the Primarch". "Rage of the Wolf" zwiększa ich siłę w walce w zwarciu, a "Fury of the Primarch" umożliwia im skoncentrowane ataki i zadawanie większych obrażeń.

W grze figurkowej Warhammer 40,000 Space Wolves wykorzystują taktyki szybkiego ataku i zmasowanej siły, aby zadać maksymalne obrażenia przeciwnikowi. Ich jednostki są często wyposażone w potężne karabiny maszynowe, rzucające się w sam środek walki i strzelające z ogromną precyzją.

Space Wolves są również znani z posiadania potężnych wilczych Strażników, zwanych "Wilkami Weteranami", którzy są wyjątkowo utalentowani w walce. Dodatkowo, mają dostęp do Czcigodnych Dreadnoughtów jak "Bjorn the Fell-Handed", który jest jednym z najpotężniejszych jednostek w armii Space Wolves.

W grze figurkowej Warhammer 40,000 Space Wolves są frakcją, która łączy w sobie dzikość i siłę z honorowym podejściem do walki, co czyni ich unikalnymi i ekscytującymi do gry.

Produkty
Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów