Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Deathwatch

Deathwatch  

Deathwatch to jedna z podfrakcji Space Marines w grze figurkowej Warhammer 40,000. Są to elitarni wojownicy, których zadaniem jest zwalczanie najniebezpieczniejszych wrogów Imperium ludzkości, takich jak kosmiczni maruderzy, xenos i heretycy.

Członkowie Deathwatch to wyselekcjonowani marines, rekrutowani z różnych innych zakonów Space Marines. Każdy z nich jest wyjątkowo utalentowany i doświadczony w walce, a ich zróżnicowane pochodzenie daje im szerokie spektrum umiejętności i wiedzy.

Deathwatch wyróżnia się charakterystycznymi barwami: czarnymi z białym ramieniem i czaszką na ramieniu. Noszą również specjalne zbroje i wyposażenie, które zostało dostosowane do walki z różnymi rodzajami wrogów.

W grze figurkowej Warhammer 40,000 Deathwatch posiada unikalne zdolności, takie jak "Special Issue Ammunition" i "Kill Team Tactics". "Special Issue Ammunition" umożliwia im korzystanie z różnych rodzajów amunicji, dostosowanych do zwalczania konkretnych wrogów, co zwiększa ich efektywność w walce. "Kill Team Tactics" pozwala im na wykonywanie specjalnych manewrów taktycznych, takich jak osłona, skoordynowany ostrzał czy kontratak.

Deathwatch ma również dostęp do szerokiej gamy specjalistycznych broni i sprzętu, które są skierowane na zwalczanie specyficznych wrogów. Ich jednostki często działają w niewielkich grupach zwanych "Kill Teams", które są wysoko wyspecjalizowane i zdolne do efektywnej walki z różnymi zagrożeniami.

Deathwatch jest frakcją, która wyróżnia się swoją specjalizacją w walce z różnymi wrogami, umiejętnościami taktycznymi i szerokim wachlarzem specjalistycznego wyposażenia. Są to mistrzowie walki w każdym warunku, gotowi stawić czoła największym zagrożeniom dla Imperium.

Produkty
Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów