Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Space Marines

Space Marines  

Space Marines to najpopularniejsza frakcja w grze figurkowej Warhammer 40,000. Są to wojownicy z przyszłości, wyposażeni w potężne egzoszkielety, uzbrojeni w ciężkie karabiny maszynowe, plazmowe działa oraz laserowe miecze. Posiadają również wiele pojazdów, takich jak czołgi, motocykle, śmigacze czy transportery, co dodaje jeszcze większej różnorodności do gry.

Space Marines są weteranami licznych wojen i walk, a każdy z nich jest wytrenowany w boju taktycznym i strategii. Ich wojna toczy się przeciwko zagrażającym Imperium ludzi rasom obcym, herezjom i inwazjom demonów.

W grze figurkowej Warhammer 40,000 Space Marines reprezentowani są przez wiele różnych podfrakcji, takich jak Ultramarines, Blood Angels, Dark Angels, Space Wolves i wiele innych. Każda z tych podfrakcji ma unikalne umiejętności i specjalne jednostki, co pozwala graczom na personalizowanie swoich armii i dostosowanie ich do swojego stylu gry.

W grze figurkowej Warhammer 40,000 Space Marines są zazwyczaj wytrzymalsi i lepiej uzbrojeni niż większość innych jednostek, ale są też zwykle drożsi w punktach. Ich strategia polega na wykorzystaniu wysokiej odporności oraz przewagi technologicznej w walce z przeciwnikiem.

Produkty
Jest 109 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 109 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 109 elementów