Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Wsiąść do Pociągu

Wsiąść do Pociągu  

Marzysz o odbyciu niezapomnianej podróży zabytkowymi ulicami Londynu? Chcesz odwiedzić najważniejsze punkty turystyczne w Nowym Jorku? Jesteś gotowy na podróż dookoła świata? Wsiąść do Pociągu (ang. Ticket to Ride) to popularna na całym świecie seria gier planszowych, w których rozgrywka polega na łączeniu tras kolejowych na mapie, aby w ten sposób otrzymać punkty. Dodatkowe punkty można otrzymać za zrealizowanie konkretnej wylosowanej trasy lub za zestawienie najdłuższego połączenia. W naszym asortymencie znajdziesz pierwszą wersję Ticket to Ride, limitowane wydania kolekcjonerskie oraz gry z mapą Holandii, Polski, Nowego Jorku, Afryki i wiele innych, które spodobają się wszystkim fanom serii.

Wsiąść do Pociągu – zalety

Wsiąść do Pociągu to gra familijna, przeznaczona dla osób w różnym wieku – zarówno dla najmłodszych graczy, jak i dla dorosłych. Zasady Ticket to Ride są bardzo proste. Zapoznanie się z samymi regułami gry oraz ich wyjaśnienie innym uczestnikom nie zajmuje więcej czasu niż 5 minut. Gra jest niezwykle przyjemne i prosta w obsłudze. Wyróżnia się precyzyjnym wykonaniem wszystkich elementów (wagoniki, statki, karty biletu, transportu itd.) oraz estetyczną planszą do gry z przepięknymi ilustracjami. Seria zdobyła mnóstwo nagród, takich jak tytuł gry roku 2004 w Japonii, 2005 we Francji, w Finlandii, Szwecji, Hiszpanii czy 2006 we Włoszech i w Norwegii.

Wsiąść do Pociągu to idealna propozycja dla wszystkich miłośników planszówek. Zapraszamy do zakupów!

Produkty
Jest 27 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów