Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Aeon's End

Aeon's End  

"Aeon's End" to kooperacyjna gra planszowa fantasy z elementami deck-buildingu, autorstwa Kevina Riley'ego i wydana przez wydawnictwo Indie Boards and Cards. W grze gracze wcielają się w rolę członków drużyny magów, którzy walczą z wrogami znanymi jako Nameni.

Celem gry jest pokonanie wszystkich wrogów przed zniszczeniem miasta Gravehold, które jest ostatnim bastionem ludzkości w walce z Nameni. Gracze muszą zbierać karty z różnymi zaklęciami i umiejętnościami, aby wykorzystać je do ataku na przeciwników. Każdy z bohaterów ma unikalne zdolności, a gracze muszą działać jako zespół, aby skutecznie zarządzać swoimi zasobami i pokonać przeciwników.

Gra oferuje różne poziomy trudności oraz wiele możliwych kombinacji kart, co zapewnia dużą odporność na powtarzalność i umożliwia łatwe dostosowanie gry do różnych grup graczy. Oprócz tego gra oferuje wiele rozszerzeń i dodatków, które wprowadzają nowe karty, wrogów i bohaterów, co zwiększa jej złożoność i trudność.

Produkty
Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów