Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Death Guard

Death Guard  

Death Guard to potężna frakcja Chaos Space Marines w grze figurkowej Warhammer 40,000. Są oni przeklętymi wojownikami, którzy oddali się służbie Bogowi Nurgle, Panu Chorób i Zepsucia. Death Guard to armia upadłych Space Marines, których ciała przekształciły się w odporną na choroby formę, a ich umysły zdominowane są przez przerażający nihilizm i chęć rozprzestrzeniania zarazy.

Death Guard słynie z tego, że ich żołnierze są odporni na większość chorób i trucizn. Ich ciała zostały przemienione w zdeformowane i gnijące formy, co sprawia, że są odporni na rany i trudni do pokonania. Mają charakterystyczny wygląd, zbroje pokryte trupią skórą, cyklopowymi hełmami i zdobieniami zgniłymi organami.

Ta frakcja wykorzystuje broń chemiczną i biologiczną, aby rozprzestrzeniać zarazę i choroby na swoich przeciwników. Ich arsenalem są m.in. flails, siekiery, młoty oraz toksyczne strzały i granaty. Death Guard posiada również potężne maszyny, takie jak Plagueburst Crawlers, Bloat-drones i Myphitic Blight-haulers, które walczą u boku ich infekcyjnych żołnierzy.

Często towarzyszą im również demoniczne stwory, takie jak Plague Marines, Poxwalkers czy biologiczne stwory zwiastujące śmierć i rozkład. Dodatkowo, Death Guard wykorzystuje czary i mroczne mocarstwa Chaosu, aby kontrolować zarazę i plagę.

Frakcja Death Guard znana jest również z zaawansowanej technologii i odporności na ataki psychiczne. Posiadają specjalne zdolności, które pozwalają im leczyć swoje rany, odrzucać strzały przeciwnika i rozprzestrzeniać zarazę na swoich przeciwników.

Produkty
Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów