Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Black Templars

Black Templars  

Black Templars to jedna z podfrakcji Space Marines w grze figurkowej Warhammer 40,000. Są to fanatyczni i poświęceni wojownicy, znani ze swojego nienawistnego stosunku do wrogów Imperium oraz swojej niezłomnej woli w walce.

Black Templars są często przedstawiani jako krzyżowcy i rycerze ze średniowiecznych legend. Noszą charakterystyczne czarne zbroje ozdobione krzyżami templariuszy. Ich symbolika i styl walki nawiązują do dawnych zakonów rycerskich.

Black Templars wierzą w obowiązek prowadzenia świętej wojny przeciwko wrogom Imperium, a ich fanatyczne podejście do walki sprawia, że są nieustępliwi na polu bitwy. Są zdeterminowani w wyniszczeniu wszelkich herezji i obcych zagrożeń dla ludzkości.

W grze figurkowej Warhammer 40,000 Black Templars posiadają unikalne zdolności, takie jak "Accept Any Challenge, No Matter the Odds" i "Crusader's Zeal". "Accept Any Challenge, No Matter the Odds" pozwala im na zwiększoną siłę w starciu, gdy są otoczeni przez przeciwników, natomiast "Crusader's Zeal" daje im dodatkowe ataki, gdy są w walce bliskiej.

Black Templars są znani z posiadania szerokiej gamy jednostek walczących zarówno w zwarciu, jak i na dystans. Ich armie często składają się z potężnych terminatorskich jednostek, wielkich rycerzy na motocyklach i potężnych pojazdów, które są wyposażone w ciężką broń i opancerzenie.

Black Templars są frakcją, która wyróżnia się swoją determinacją, lojalnością i mrocznym, średniowiecznym stylem walki. Są to fanatyczni obrońcy Imperium, gotowi poświęcić się dla ocalenia ludzkości.

Produkty
Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów