Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
A Game of Thrones

A Game of Thrones  

A Game of Thrones (Gra o Tron) - gry planszowe

W naszej ofercie znalazły się gry na podstawie sagi fantasy Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George’a R. R. Martina, osadzone w uniwersum Game of Thrones. Chcesz podbić krainę Westeros? Zamierzasz zawalczyć o Żelazny Tron? Najpierw musisz nauczyć się zarządzać zamkiem, stoczyć pojedynki z wrogami, a także zawrzeć sojusze z innymi graczami. Zdobądź cenne umiejętności, dzięki którym przejmiesz kontrolę nad jak największą liczbą miast i regionów. Znajdź się w samym centrum krwawych bitew i skomplikowanych intryg politycznych.

Gry strategiczne - Game of Thrones

Gry z serii Game of Thrones to świetny wybór zarówno dla fanów cyklu powieści fantasy Pieśń Lodu i Ognia, jak i serialu Gra o tron. W trakcie rozgrywki będziesz mógł odtworzyć wydarzenia z poszczególnych tomów sagi, a także napisać własną historię.

W naszym asortymencie dostępna jest między innymi:

Oferujemy również dodatki wprowadzające do gry strategicznej Gra o Tron, między innymi Taniec ze Smokami i Uczta dla Wron.

Serdecznie zachęcamy do zakupów!

Produkty
Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów