Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Welcome to...  

Welcome to... Miasteczko marzeń (Welcome to... Your Perfect Home) to prosta i szybka gra planszowa, w której gracze wcielają się w architektów i projektują idealne miasteczko marzeń. Gra ta jest przeznaczona dla 1-100 graczy i oferuje wiele wariantów rozgrywki.

Gra składa się z planszy reprezentującej miasteczko, na której umieszczone są domy, ogrody, baseny i inne elementy krajobrazu. Gracze muszą zaplanować i zbudować idealne miasteczko, wykorzystując różne kombinacje kart.

Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów poprzez budowę i ulepszanie domów, ogrodów, basenów i innych elementów krajobrazu. Każda runda składa się z trzech etapów, w których gracze wybierają karty z puli, a następnie umieszczają je na planszy, tworząc swoje idealne miasteczko.

Jednym z ciekawszych elementów gry Welcome to... Miasteczko marzeń jest możliwość dostosowania trudności gry. Gracze mogą wybierać różne warianty rozgrywki, zmieniając zasady i cele gry, co pozwala na dostosowanie poziomu trudności do umiejętności graczy.

Gra ta jest prosta i łatwa do nauczenia się, ale oferuje wiele możliwości kreatywnego projektowania i planowania, co sprawia, że jest idealna dla graczy w każdym wieku. Jest to idealna gra dla miłośników gier planszowych, którzy lubią proste i wciągające gry, które można grać w kilka osób.

Produkty
Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów