Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Eldritch Horror

Eldritch Horror  

Eldritch Horror Przedwieczna Groza to kooperacyjna gra planszowa osadzona w uniwersum H.P. Lovecrafta. Gracze wcielają się w rolę śmiałków próbujących powstrzymać nadejście starożytnych, kosmicznych bytów, zagrażających światu. Gra opiera się na losowo generowanym planszy, na której bohaterowie przemierzają świat w poszukiwaniu wskazówek, zwalczając kolejne zagrożenia. Każdy bohater ma unikalne zdolności i statystyki, które mogą zostać poprawione w trakcie gry.

Gra składa się z wielu elementów: karcianych, planszowych i kości, co daje jej złożoność i różnorodność. Akcja gry jest prowadzona przez tzw. Event Deck, który nakłada na graczy różnorodne zdarzenia i wypadki losowe, a także kolejne etapy scenariusza. Gracze muszą działać zgranie, współpracować i planować swoje ruchy, aby skutecznie zwalczać zagrożenia.

W grze Eldritch Horror Przedwieczna Groza, gracze walczą z mrocznymi siłami, przygotowując się na finałową walkę z potężnym Przedwiecznym. Każda rozgrywka jest inna, dzięki czemu gra oferuje dużą ilość rozrywki oraz możliwość eksploracji różnych strategii.

Produkty
Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów