Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Kamigami Battles

Kamigami Battles  

Kamigami Battles to gra planszowa, w której gracze rywalizują ze sobą, używając zestawów kart postaci i plansz do gry.

Gracze wybierają swoją postać z bogatego świata mitologii japońskiej, takie jak smoki, bogowie i demony. Każda postać ma unikalne cechy, takie jak siła ataku, punkty życia i umiejętności specjalne. Gracze używają swoich kart, aby atakować przeciwników i zadawać im obrażenia, a także wykorzystują umiejętności specjalne, aby zyskać przewagę w walce.

Gra składa się z trzech faz: fazy głównej, fazy walki i fazy przygotowania. W fazie głównej gracze wykonują swoje ruchy, dokonując zakupów, przywołując postacie i używając umiejętności specjalnych. W fazie walki gracze wykonują ataki i zadają obrażenia przeciwnikom, a w fazie przygotowania przywracają swoje karty i przygotowują się do kolejnej rundy.

Celem gry jest pokonanie przeciwnika, zadając mu odpowiednią ilość obrażeń. Gra kończy się, gdy jedna z postaci traci wszystkie punkty życia. Kamigami Battles to gra o szybkim tempie, która wymaga dobrego planowania i strategii, a także umiejętności w przewidywaniu ruchów przeciwnika.

Produkty
Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów