Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Magic The Gathering

Magic The Gathering  

Jest to jedna z najpopularniejszych na świecie, kolekcjonerskich gier karcianych, w której gracz wciela się w postać maga, walczącego z różnorodnymi potworami. Do gry tej potrzebne są co najmniej dwie osoby, które dysponują własnymi taliami. Każdy z graczy, używając różnorodnych sztuczek, zagrań dąży do tego, by pokonać swojego przeciwnika. 

Magic: The Gathering  - pomysł na grę

Fabułę gry wymyślił w 1993 roku amerykański nauczyciel matematyki R. Garfield. Początkowo miała to być typowa gra planszowa fantasy, natomiast ostatecznie z pomysłu tego stworzono grę karcianą. Obecnie nabyć można wiele dodatków oraz kolejnych części Magic: The Gathering. Nie da się ukryć, że stanowi ona jedną z popularniejszych serii gier karcianych, w którą uwielbiają grać kolejne pokolenia.

Gra na prezent

W naszym asortymencie znajdziesz wiele kolejnych części, a także dodatków do tej gry, dzięki temu możesz nabyć swoją ulubioną kolekcję Magic: The Gathering. Nie da się ukryć, że gra ta może być świetnym prezentem urodzinowym, zwłaszcza dla osób, które cenią takie rozgrywki, ale także są miłośnikami fantasy i lubią wcielać się w postacie magów.

Gra przewidziana jest dla nieco starszych fanów, z pewnością okaże się idealna na imprezy oraz długie, deszczowe wieczory.

Zachęcamy do składania zamówień.

Produkty
Jest 256 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 256 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 256 elementów