Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Dawno, dawno temu…

Dawno, dawno temu…  

Dawno, dawno temu to świetna i wielokrotnie doceniana już gra karciana przeznaczona dla całej rodziny. Jeden z graczy wciela się w rolę narratora i rozpoczyna opowiadania wymyślonej przez siebie historii, korzystając jednak z symboli i obrazów umieszczonych na karcie, jaką akurat trzyma w dłoni. Co więcej, narrator stara się w ten sposób poprowadzić historię, aby była ona spójna z jego kartą zakończenia. Pozostali gracze, używając swoich kart, mają za zadanie przerwać historię i przejąć rolę narratora.

Opowiadanki

Jeśli szukamy ciekawej, rozwijającej wyobraźnię gry, która przy okazji będzie cieszyć oko, to Opowiadanki będą świetnym wyborem. W Opowiadankach snujemy opowieści. Wybieramy bohaterów najbardziej do nich pasujących i zdobywamy punkty, jeżeli współgracze zdecydują, że to nasz bohater najlepiej się nada do danej, bajkowej roli.

Opowiadanki mają tryb rywalizacji, gdzie wygrywa gracz z największą ilością punktów oraz tryb kooperacyjny, czyli współpracy Tryb kooperacyjny najlepiej sprawdzi się w przypadku gry z młodszymi dziećmi.

Opowiadanki - dlaczego warto kupić grę?

Opowiadanki to bardzo doskonała zabawa dla całej rodziny! Piękna graficznie gra, z prostymi zasadami, dostosowana zarówno do pięciolatków, jak i starszych dzieci. Polecamy rozgrywkę z co najmniej trzema graczami, w tedy zabawa daje dużo fanu.

Dawno, dawno temu - dlaczego warto kupić grę?

Zwycięzcą jest ten uczestnik gry, któremu uda się jako pierwszemu skończyć swoją talię i wykorzystać kartę zakończenia. Warto jednak podkreślić, że celem rozgrywki nie jest wyłącznie wygrana, a poprowadzenie historii w taki sposób, by była ona ciekawa i zapadała innym w pamięć. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno podstawową grę, jak i kilka dodatków, które urozmaicą rozgrywki. W każdym opakowaniu znajduje się aż 114 kart opowieści i 51 kart zakończeń.

Produkty
Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów