Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Adepta Sororitas - Sisters of Battle

Adepta Sororitas - Sisters of Battle  

Adepta Sororitas, znane również jako Siostre Bitewne, to frakcja w grze figurkowej Warhammer 40,000, reprezentująca zakon żeńskich żołnierzy i wojowniczek w służbie Imperium ludzkości. Są to oddane popleczniczki Imperatora, które wierzą w jego boskość i poświęcają się walkom w obronie wiary i czystości Imperium.

Adepta Sororitas to elitarne oddziały, które zostały wyszkolone zarówno w walce wręcz, jak i w użyciu broni palnej. Noszą zbroje ozdobione symbolem Imperatora i noszą charakterystyczne habitowe płaszcze, które dodają im majestatycznego wyglądu na polu bitwy.

W grze figurkowej Warhammer 40,000 Adepta Sororitas posiada unikalne zdolności, takie jak "Acts of Faith" i "Zealot". "Acts of Faith" to ich charakterystyczna umiejętność, która pozwala im wykonywać cuda i błogosławieństwa w trakcie bitwy, takie jak uzdrowienie rannych żołnierzy czy zadanie dodatkowych obrażeń wrogom. "Zealot" z kolei wzmacnia ich siłę bojową i wytrzymałość, gdy są w bliskim kontakcie z wrogiem.

Adepta Sororitas posiada szeroką gamę broni, które pozwala im na skuteczną walkę zarówno na dystans, jak i w zwarciu. Ich pojazdy, takie jak Exorcist i Immolator, są uzbrojone w ciężkie działa i są w stanie dostarczyć ognia wsparcia na polu bitwy.

Adepta Sororitas to frakcja, która wyróżnia się swoją gorliwością, niezachwianą wiarą i poświęceniem dla Imperatora. Są to bojowniczki, które nie wahają się poświęcić własne życie dla obrony wiary i ludzkości. Ich obecność na polu bitwy daje inspirację innym żołnierzom Imperium i stanowi niezwykle ważny czynnik w walce przeciwko wrogom Imperatora.

Produkty
Jest 33 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów