Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Colt Express  

W grze planszowej Colt Express (edycja polska) gracze wcielają się w rolę bandyty próbującego obrabować pociąg... przypadkiem w tym samym czasie co inni bandyci.

Colt Express - gra karciana dla całej rodziny

Cała rozgrywka gry Colt Express toczy się w trójwymiarowym modelu pociągu. Celem każdego z uczestników jest zdobycie jak największej liczby bogactw, zanim zgarną je inni. Rozgrywka obejmuje 5 rund, bandyci przemieszczają się pomiędzy wagonami pociągu, mogą jednak również biegać po dachach, rabować pasażerów oraz pojedynkować się z innymi bandytami. Gra przeznaczona jest dla dzieci od 10. roku życia. W naszym sklepie nabędziesz oprócz standardowej gry kilka dodatków do podstawowej wersji, między innymi: Szeryf i więźniowie, Tuco czy Konie i dyliżans.

Colt Express - na czym polega gra?

Wydarzenia, które mają miejsce w grze, są determinowane przez karty rund. To one wskazują, ile kart akcji zostanie rozegranych. W pierwszej fazie każdy z graczy zagrywa od 2 do 5 kart na jeden stos lub też dociąga 3 karty ze swojej talii. Drugą fazą gry jest już napad. Karty zagrywane są w takiej kolejności, w jakiej zostały położone. Jak wiadomo, nie zawsze da się przewidzieć to, w jaki sposób zagrają przeciwnicy, dlatego gra jest emocjonująca i pełna akcji.

Produkty
Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów