Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Legendary

Legendary  

Legendary - gry karciane

W naszej ofercie znalazły się wymagające gry karciane z serii Legendary. Idealne dla jednego gracza lub kilku graczy (maksymalnie 5). To świetna gra kooperacyjna dla nastolatków i dorosłych, która pochłonie Cię bez reszty. Podczas grania w Legendary, musisz opracowywać strategie, które pozwolą Ci osiągnąć zamierzony cel, wykazywać się spostrzegawczością, a także podejmować ryzyko. To zatem nie tylko doskonała zabawa, lecz także świetne ćwiczenie umysłu. Mechanizm gier karcianych z serii Legendary opiera się na budowaniu talii (tzw. deck building). Oznacza to, że w trakcie rozgrywki, gracz powinien stworzyć, a następnie ulepszać własną talię kart do gry.

Szeroki wybór gier kooperacyjnych Legendary

Oferujemy duży wybór gier karcianych Legendary, w których wcielisz się w rolę superbohatera. Dołącz do szeregu mutantów i walcz u boku X-Menów. Zmierz się z wieloma wcieleniami Davida Lo Pan i uratuj Miao Yin i Gracie Law podczas ekscytującej wycieczki po Chinatown. Okiełznaj potężny młot Thora lub złącz siły z innymi superbohaterami po to, by zapobiec mrocznemu zagrożeniu.

Zapraszamy!

Produkty
Jest 35 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów